AD-REALITY, realitná kancelária Chte mať vlastný byt alebo dom - vyberte si z našej ponuky alebo napíšte svoju prestavu
AD-REALITY, realitná kancelária Poskytneme kompletné finančné poradenstvo, vrátane sprostredkovania hypotekárneho úveru
AD-REALITY, realitná kancelária Široká ponuka nehnuteľností v Žilinskom kraji
AD-REALITY, realitná kancelária Zabezpečíme pre Vás kompletný servis pri predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľnosti
AD-REALITY, realitná kancelária Zabezpečíme vypracovanie projektovej dokumentácie
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Skvelá investičná príležitosť - pôvodný rodinný dom v Oščadnici

Cena:
52 000,00 €
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Čadca
Obec: Oščadnica
Ulica: Oščadnica
Kategória: Chaty a rekreačné objekty
Stav objektu: pôvodný stav
Počet izieb: 0
Úžitková plocha: 95 m2
Plocha pozemku: 640 m2
Vonk. park. miesto: Áno
Garážové státie: Áno
Energ. certifikát: Nemá
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:AD105

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

AD-REALITY Kysuce – ponúkame na predaj pôvodný rodinný dom v centre obce Oščadnica, s určením na rekreáciu alebo bývanie. Stojí na primerane veľkom pozemku s celkovou výmerou 640 m2.  Celková zastavaná plocha domu a vedľajšej stodoly je takmer 180 m2.

Rodinný dom stojí neďaleko centra obce s prístupom priamo z miestnej komunikácie. Jeho stav je predurčený na zásadnú rekonštrukciu, k tomu má však majiteľ platné stavebné povolenie na prestavbu a nadstavbu. V projekte sú navrhnuté dve samostatné bytové jednotky, z toho jedna na úrovni 1. NP a druhá na úrovni podkrovného podlažia -  každá z nich s obytnou plochou viac ako 90 m2 Pivničné priestory sú určené na sklad, na mieste hospodárskej budovy je navrhované kryté stojisko pre dve autá. Stavebné povolenie počíta s využitím súčasných nosných konštrukcií v čo najväčšom rozsahu, a to najmä využitie jestvujúcich základov, obvodových a vnútorných nosných stien a železobetónového  stropu nad prvým podlažím. Realizácia počíta s vykurovaním príp. aj pomocou tepelných čerpadiel, prípadne plynovým kotlom. S projekčnou kanceláriou je možné dohodnúť aj zmenu projektu v prípade zmien stavby pred jej dokončením.

Rodinný dom je murovanou stavbou zo 70 – tych rokov,  čiastočne podpivničený,  s nezastavaným podkrovím. V prízemí je  veranda, chodba, špajza, kúpeľňa s vaňou a WC, , kuchyňa, obývačka, spálňa a dve izby. Dom je momentálne odpojený od IS, elektrina, obecný vodovod, kanalizácia sú na okraji pozemku – s možnosťou bezproblémového pripojenia. Prístup – priamo z miestnej komunikácie, blízkosť všetkej infraštruktúry obce. Dom je bez tiarch, voľný ihneď.

Naša cena: 52000 eur, kontakt: 00421905844054, www.ad-reality.sk

Cena nehnuteľnosti zahŕňa náklady spojené s prevodom nehnuteľnosti na nového majiteľa, najmä právny servis a poradenstvo, vypracovanie zmlúv, príprava podkladov k návrhu na vklad do katastra podľa zmluvy o sprostredkovaní predaja. Bezplatne poskytujeme finančné poradenstvo nie len v spojení s kúpou nehnuteľností z našej ponuky. Významným predmetom našej činnosti je  architektúra a dizajn.

Maklér:

makler
Maklér:Ondrašina
Telefón:0905844054
E-mail:info-ZVNC-ad-reality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.