AD-REALITY, realitná kancelária Chte mať vlastný byt alebo dom - vyberte si z našej ponuky alebo napíšte svoju prestavu
AD-REALITY, realitná kancelária Poskytneme kompletné finančné poradenstvo, vrátane sprostredkovania hypotekárneho úveru
AD-REALITY, realitná kancelária Široká ponuka nehnuteľností v Žilinskom kraji
AD-REALITY, realitná kancelária Zabezpečíme pre Vás kompletný servis pri predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľnosti
AD-REALITY, realitná kancelária Zabezpečíme vypracovanie projektovej dokumentácie
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Kariéra

» ZMEŇŤE SI SVOJ ŽIVOT. MY NAOZAJ PREDÁVAME!

 

Pridajte sa k nám, budete pánom svojho času. Ak sami budete chcieť zarobíte viac, ako v ktoromkoľvek zamestnaní s pevnou pracovnou dobou. Je tu možnosť práce aj popri zamestnaní, na materskej a pod.

 

Niekoľko dôvodov prečo práve AD-REALITY

 

 1. AD-REALITY s.r.o. hľadá do svojich radov maklérov/maklérky, s perspektívou firemného rastu - vedúcich pobočiek, regionálnych riaditeľov pre nové mestá severného Slovenska Pridajte sa k nám a naučíme vás predávať nehnuteľnosti a presvedčíte sa, že vytvoríme výborný kolektív.
 2. Sme už známa slovenská realitná značka s pôsobením na realitnom trhu. V každom okresnom meste Žilinského  kraja plánujeme naše zastúpenie.
 3. Našim maklérom dokážeme zabezpečiť dostatočnú reklamu predávaných nehnuteľnosti potencionálnym klientom na najlepších realitných weboch.
 4. Sme realitná kancelária, ktorá si plní dohody o odmeňovaní svojich spolupracovníkov
 5. Najlepší makléri môžu manažovať  svoje pobočky v mieste bydliska s podielom zo zisku firmy. Každý vedúci pobočky môže byť zároveň aj aktívnym maklérom.
 6. Možnosť privyrobiť aj popri zamestnaní -   nevieme načo ešte čakáte! Pokiaľ máte chuť pracovať a venovať sa tejto práci naplno, máte možnosť si zarobiť - záleží len na vás.
 7. Sme členom Realitnej únie SR. Vzdelávanie je jednou z podmienok na dobre vykonanú prácu. Máme vypracovaný školiaci systém, kde sa s vašim pričinením stanete skutočným odborníkom v realitnom trhu.
 8. Žiadny maklér našej spoločnosti neplatí poplatky za inzerciu, reklamné predmety, firemné akcie, právne služby, semináre.
 9. Naša spoločnosť objemom predávaných nehnuteľnosti nepatrí medzi veľké spoločnosti na realitnom trhu, ale práve preto sa môžete vypracovať na vysokú pozíciu.
 10. Klientom oskytujeme komplexné služby, napr. právne a daňové poradenstvo, hypotekárne financovanie, propagáciu nehnuteľností, stavebné činnosti, v prípade potreby aj  sťahovací servis.
 11. Získate neoceniteľné množstvo skúsenosti a vedomostí, použiteľných nielen v realitnom obchode, ale aj vo vyšom súkromnom živote.
 12. Nebudete mať pevne stanovenú pracovnú dobu - je flexibilná, ako si ju sami zariadite podľa svojej potreby a potreby klientov. 
 13. Čo dodať na záver? Nestojí to na zamyslenie?

Na spolupracovíkov máme veľmi jednoducé požiadavky:

Požadujeme:

 • minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou, komunikatívnosť, základy práce s PC, fotoaparát, vodičský preukaz skupiny B
 • práca na živnostenský list alebo dohodu
 •  hlavne chuť na sebe a pre spoločnosť pracovať.

Ponúkame:

 • - firemný školiaci program, pravidelné  vyplácanie odmien z celkovej sumy provízie každého Vami sprostredkovaného predaja a prenájmu nehnuteľnosti,
 • riadna zmluva o spolupráci
 • kariérny rast s možnosťou vybudovanie vlastnej pobočky s tímom vlastných maklérov.
 • po absolvovaní praxe v našej RK možnosť získania certifikátu a preukazu realitného makléra.

Pôsobisko:

 • - regióny Žilinského kraja. Každý maklér môže pracovať z miesta svojho bydliska, jeho pôsobnosť nie je obmedzená hranicani okresov. V prípade dorého počtu uskutočnených obchodov otvoríme  regionálnu kanceláriu pod vašim  vedením.

Porozmýšľajte a svoj životopis spolu s motivačným listom pošlite na našu adresu