AD-REALITY, realitná kancelária Chte mať vlastný byt alebo dom - vyberte si z našej ponuky alebo napíšte svoju prestavu
AD-REALITY, realitná kancelária Poskytneme kompletné finančné poradenstvo, vrátane sprostredkovania hypotekárneho úveru
AD-REALITY, realitná kancelária Široká ponuka nehnuteľností v Žilinskom kraji
AD-REALITY, realitná kancelária Zabezpečíme pre Vás kompletný servis pri predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľnosti
AD-REALITY, realitná kancelária Zabezpečíme vypracovanie projektovej dokumentácie
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Útulná chalupa na samote s veľkým pozemkom

Cena:
69 900,00 €
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Čadca
Obec: Turzovka
Ulica: Turkov
Kategória: Chaty a rekreačné objekty
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb: 0
Úžitková plocha: 73 m2
Plocha pozemku: 2751 m2
Verejné parkovanie: Áno
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:áno
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:AD231

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

AD-reality Kysuce – ponúkame na predaj útulnú drevenicu na Kysuciach, v obci Turzovka –  m. č. Turkov s veľkým pozemkom v celkovej výmere 2751 m2.. Miesto na samote sa vám odvďačí tichom, krásnymi výhľadmi a prostredím okolitých hlbokých lesov. Z okna domu možno pozorovať jelene a inú lesnú zver, čučoriedky a huby rastú priamo v záhrade.  Stojí v úzadí za miestnou osadou, s prístupom ca 200 m po spevnenej kamenistej ceste. Lokalita je ideálna najmä pre milovníkov horskej cyklistiky a turistiky.

Chalupa je po čiastočnej rekonštrukcii – v dome sú nové dlážky, obklady stien aj stropov,  pravidelne sa vykonávali nátery okien aj vonkajších stien. Stavebnou súčasťou je veľká dreváreň, slúžiaca tiež ako sklad náradia. Oproti domu stojí ďalšia hospodárska budova, ktorej časť je využívaná na posedenie v nečase. Taktiež je vybavená jednoduchým nábytkom na posedenie.  V kúte záhrady stojí stavaný vonkajší krb s ohniskom a grilom.    Pozemok je oplotený len okolo užívanej časti domu, jeho okraj zasahuje až po blízky les.

Dom je udržiavaný a v dobrom stave, je postavený na vysokých kamenných základoch, strecha je pokrytá hliníkovou krytinou. V prízemí je vstupná chodba, kuchynka, obývačka , v ktorej sú aj postele na spanie, a jedna malá izbička.. Celé podkrovie je vybavené ako spálňa s potrebným nábytkom. Obytná plocha 73 m2 poskytuje spanie pre 8 - 10 ľudí. Dom je napojený na elektrinu 230/400V, výdatným zdrojom vody je vlastná kopaná  studňa. Na odkladanie potravín a zeleniny slúži samostatná kamenná pivnica postavená oproti domu.

Odporúčaná cena: 69.900 eur, kontakt: ad-reality.sk;  +421905844054,

Našu ponuku nájdete : www.ad-reality.sk

Cena nehnuteľnosti zahŕňa náklady spojené s predajom nehnuteľnosti, najmä právny servis a poradenstvo, vypracovanie zmlúv, prevod nehnuteľnosti na nového majiteľa. Bezplatne poskytujeme finančné poradenstvo nie len v spojení s kúpou nehnuteľností z našej ponuky. Významným predmetom našej činnosti je projekčná činnosť, architektúra a dizajn - vypracovanie projektu domu s dokumentáciou, až po vybavenie stavebného povolenia

Maklér:

makler
Maklér:Ondrašina
Telefón:0905844054
E-mail:info-ZVNC-ad-reality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.